UITSLAGEN BONTENKEURING 2007.

Rubriek 1
Nr. 4 Axel Liebas W. ten Dam, Haaksbergen
Nr. 2 Amigo van Stal van Aschberg A.C. van Asch, Ijzendoorn
Nr. 1 Amber van Stal Dito A. van Dun, Baarle Nassau
Nr. 3 Apollo van Stal Hulzema W.P.C. Hulzebos, Delfzijl
Rubriek 2
Nr. 8 Alex van de Zandkamp J.W. de Wit-Groeneveld, Bemmel
Nr. 10 Amor van Stal 't Tipke J.M.M. van Kuyk, Reusel
Nr. 6 Alano van Stal Hulzema W.P.C. Hulzebos, Delfzijl
Rubriek 3
Nr. 5 Abel van Bergen J. Berg, De Rips
Nr. 15 Arend Jan van Stal Schoonhoven E.G. Schoonhoven, Vaassen
Nr. 12 Ascot van de Klaverpolder A. van Schendel, Moerdijk
Nr. 204
Nr. 13 Ace van de Groenkamp R.M. Haverkamp-Groen, Epe
Nr. 11 Astor van de Willy's Hof J. van Engen, Noord-Sleen
Rubriek 4
Nr. 17 Absolutely Faboulous van Stal Haarsteeg F. en M. Geven, Haarsteeg
Nr. 16 Arko uit den Berg E.M.M. Dirven, Geertruidenberg
Nr. 18 Alvaro van Stal Bolberg R. van den Hoever, Bavel
Nr. 205
Rubriek 5
Nr. 25 Apart van de Ariaanshoeve R. Ariaans, Ohe en Laak
Nr. 24 Anika van Willem's Hof J.M. Louw, Maren Kessel
Nr. 27 Amorretta van Stal Hengstenboer D.E. Hengstenboer, Meppel
Nr. 21 Aukje van Stal het Peertje C.A. de Vries, Houtigehage
Nr. 22 Amy van Stal de Grienduil R.M. Rochat, Giessen
Rubriek 6
Nr. 33 Ave Maria van Groenendaal D. Vermaas, Zoelen
Nr. 28 Anne van de Klaverpolder A. Schendel, Moerdijk
Nr. 34 Anouk van de Schoonenburg Th. Van Elst, Overasselt
Nr. 29 Agaat van de Ariaanshoeve R. Ariaans, Ohe en Laak
Nr. 30 Afke van Stal het Peertje C.A. de Vries, Houtigehage
Nr. 31 Araya van Stal Zafira P.A.M. Janssen, Helmond
Nr. 32 Anemone van de Sleutelhof F.A.J. van Kuyk, Reusel
Rubriek 7
Nr. 39 Ariane van Liemeer J. Bos, Nieuwveen
Nr. 36  Aísha van de Rietschoof Gebr. Van Driel, Aalst
Nr. 37 Anika van de Sleutelhof F.A.J. van Kuyk, Reusel
Nr. 38 Ashley van de Sleutel Gebr. Van Kuyk, Reusel
Nr. 40 Amalia van de Schoonenburg Th. Van Elst, Overasselt
Nr. 35 Amsterdam van de Ariaanshoeve R. Ariaans, Ohe en Laak
Nr. 203
Rubriek 8
Nr. 46 Amaryllis van Stal Wolfsplein L.H.M. Wolters, Liessel
Nr. 45 Annick van het Heufke W. Bergs, Roggel
Nr. 48 Amalia van Stal Schoonhoven E.G. Schoonhoven, Vaassen
Nr. 47 Argentina van het Mallewegje Comb. Van Dongen-Dirven, Drimmelen
Rubriek 9
Nr. 52 Aislinn of Dream Fields W. Zirschky-Tilstra, Zuidoostbeemster
Nr. 56 Anouk van Stal Cornelie C.J. Schook, Wijchen
Nr. 42 Aretha Franklin van de Zandkamp J.W. de Wit-Groeneveld, Bemmel
Nr. 57 Allure van de Witsie M.C.M. de Jong, Molenschot
Nr. 55 Annabel van de Zwarte Boer J. en M. Molenaar/de Zoete, Leuvenem
Nr. 53 Arinka van de Rietschoof Gebr. Van Driel/ M. Kwetters, Aalst
Nr. 50 Ayla van Berja B. Plender, Donkerbroek
Nr. 51 Aagje van Bergen J. van de Berg, De Rips
Rubr. 10
Nr. 66 Zuske van de Zandkamp G. Groenenveld, Elst
Nr. 69 Zvetlana van den Uitweg A.D./R.C. van Hemert, Bruchem
Nr. 70 Zilia van de Schoonenburg Th. Van Elst, Overasselt
Nr. 65 Yvette van de Zandkamp G. Groenenveld, Elst
Nr. 68 Xantippe van de Zandkamp G. Groenenveld, Elst
Nr. 75 Yasmin van de Gathe F. Mekelenkamp, Emst
Nr. 59 Zoë van Buitenlust M. van Santen, Tiel
Nr. 81 Zealice van de Vlierd E.J. Eikelboom, Bruchem
Nr. 67 Zelda van de Ponylust A.G. de Hollander, Gameren
Rubr. 11
Nr. 60 Zamora II van Stal de Toekomst Manuel van Raak ,Bavel
Nr. 80 Xerina van de Zandkamp G. Groenenveld, Elst
Nr. 58 Zoë Liebas W. ten Dam, Haaksbergen
Nr. 77 Zibbel of the Piggyfarm P. Boekel, Overloon
Nr. 76 Ysabella Kristeel van het Hoogland A.M. Buskermolen, Aalsmeer
Rubr. 12
Nr. 73 Zolenta van de Bikkeldam H.H.C.M. Vissers-van Wijk, Horssen
Nr. 62 Yvette Liebas W. ten Dam, Haaksbergen
Nr. 79 Ymke van de Vredeweg Cor van Eerd, Vredepeel
Nr. 72 Yvonneke van Stal 't Tipke J.M.M. van Kuyk, Reusel
Nr. 78 Zabrina van Liemeer J. Bos, Nieuwveen
Rubr. 13
Nr. 84 Xinta van de Rietschoof Gebr. M. van Driel/M. Kwetters, Aalst
Nr. 86 Yacintha of the Bleu Stable Comb. Blauw-Geerdink, Hoge Hexel
Nr. 82 Zoey van de Beekberghoeve J. van Beek, Putten
Nr. 88 Yellow Rose van Spuitjesdom J. Bausch, Ankeveen
Nr. 71 Yvon van Groenendaal D. Vermaas, Zoelen
Nr. 85 Zenzi van de Vredeweg Cor van Eerd, Vredepeel
Rubr. 14
Nr. 94 Yesterday van Stal Ankeveen J. Bausch, Ankeveen
Nr. 93 Yentl van de Binnenstraat R. Ariaans, Ohe en Laak
Rubr. 15
Nr. 99 Zomersterretje Palomino van het Zesspan M. Kramp, Valburg
Nr. 97 Yasmin van de Nelcohoeve N.H. Grootendorst-Hoogeveen, Tienhoven
Nr. 100 Yvonne van de Kromme Dissel R. Mekelenkamp, Vaassen
Nr. 95 Ylonka van Stal Schoonhoven E.G. Schoonhoven, Vaassen
Nr. 98  Zarola van Waardenburg L.G. Boet, Waardenburg
Nr. 96 Yentl-Rainbow van Stal Wainum Wisholt A.J. Doevendans, Schoonhoven
Rubr. 16
Nr. 115 Wietske van Waterloo W. Egelmeers, Mariahout
Nr. 103 Wiretje van het Zesspan R. Ariaans, Ohe en Laak
Nr. 104 Wencke van de Zwanenkamp Fam. Aaftink, Holten
Nr. 109 Wesley van de Steenenkamp A.J. Massop, Lichtenvoorde
Nr. 112 Wanna van de Weitjes G.P. Cruysen, Venhorst
Nr. 111 White and Black van de Kortenhof Gebr. Van Driel, Aalst
Nr. 114 Watskeburt van Stal Wainum Wisholt A. J. Doevendans. Apeldoorn
Rubr. 17
Nr. 110 Wijnanda van de Achterdijk W. ten Dam, Haaksbergen
Nr. 107 Witness van de Zandkamp J.W. de Wit-Groeneveld, Bemmel
Nr. 105 Wietske van Veldzicht A. Dibbits, Horssen
Nr. 101 Wayona van Stal Zafira P.A.M. Janssen, Helmond
Nr. 117 Wondergirl van de Zandkamp J.J.M. Dirven de Ruijter, Geertruidenberg
Nr. 113 Wendy van het Aeghterhuus D.E. Hengsteboer, Meppel
Nr. 108 Wendy van de Wilgerij J. van Engen, Noord-Sleen
Rubr. 18
Nr. 118 Waltzing Mathilda of the Bleu Stable Comb. Blauw-Geerdink, Hoge Hexel
Nr. 122 Wedgewood van Diepenbroek W.G. Molin, Linne
Nr. 120 Wenlock van Stal Haarsteeg F. en M. Geven, Haarsteeg
Rubr. 19
Nr. 126 Wizzy van Groenendaal D. Vermaas, Zoelen
Nr. 123 Wilene van de Meijdijk E. Termeer, Nieuwaal
Nr. 127 Wicky van de Bredeweg A.A. Willems, Bergharen
Nr. 124 Willeke van de Gemarisahof G.P. Cruysen, Venhorst
Rubr. 20
Nr. 129 United Colours van de Vilt J. van Beek, Putten
Nr. 133 Violet van Stal Schoonhoven E.G. Schoonhoven, Vaassen
Nr. 130 Vicky van Stal Heyro W. van der Heyden, Oss
Nr. 132 Vicky van de Zwartenhof M. Hoefnagel, Haren
Rubr. 21
Nr. 134 Vanity Fair van Waardenburg L.G. bOet, Waardenburg
Nr. 136 Vera van de Sleutelhof F.A.J. van Kuyk, Reusel
Nr. 135 Ursula van de Willy's Hof J. van Engen, Noord-Sleen
Rubr. 22
Nr. 138 Unieck van Stal van Aschberg H. van Asch, Ijzendoorn
Nr. 139 Valerie van Groenendaal D. Vermaas, Zoelen
Rubr. 23
Nr. 140 Victoria van de Ponyhoeve J.A.M. Arts, Beugen
Nr. 141 Verona van Waardenburg L.G. Boet, Waardenburg
Rubr. 24
Nr. 142 Thea van de Gathe M.C.M. de Jong, Molenschot
Nr. 143 Sterre van de Scheldestraat M. de Haterd, Oss
Nr. 145 Selma van de Zwarte Boer J. en M. Molenschot/de Zoete, Leuvenem
Rubr. 25
Nr. 151 Special Paint van de Colorstable F. en M. Geven, Haarsteeg
Nr. 149 Samira van Stal Gyant A. van Dun, Baarle Nassau
Nr. 148 Tammie van de Kastanjehof M.A. Dibbits, Oss
Nr. 146 Tamara Hoefnagel M. Hoefnagel, Haren
Rubr. 26
Nr. 153 Sabina van de Gathe F. Mekelenkamp, Emst
Nr. 156 Oprah van de Zandkamp J.W. de Wit-Groeneveld, Bemmel
Nr. 152 Sietske van de Vilderhof N.H. Grootendorst-Hoogeveen, Tienhoven
Nr. 155 Tara van Stal Heidelust W. Zirschky-Tilstra, Zuidoostbeemster
Nr. 154 Twinkle Star van Waardenburg L.G. Boet, Waardenburg
Rubr. 27
Nr. 159 Thalita van Stal de Toekomst R. van Raak, Bavel
Nr. 162 Rebecca van de Kanaalweg W. Bergs, Roggel
Nr. 157 Tatum van de Zandkamp R. Ariaans, Ohe en Laak
Nr. 161 Tatjana van Veldzicht A. Dibbits, Horssen
Nr. 160 Tjitske van Stal Maruschka Pablo van Raak
Nr. 163 Roselien van de Kleibergsestraat D.E. Hengsteboer, Meppel
Rubr. 28
Nr. 169 Sipke van de Sleutelhof F.A.J. van Kuyk, Reusel
Nr. 164 Talent van de Kortenhof A. Koehein, Ophemert
Nr. 168 Tessa van Stal Dito Maaike van Wanrooy, Werkendam
Nr. 166 Tooske van de Vosheuvel C.A. de Vries, Houtigehage
Nr. 167 Tjiske Liebas C.A. de Vries, Houtigehage
Nr. 170 Sophie Liebas W.P.C. Hulzebos, Delfzijl
Rubr. 29
Nr. 172 Regina van de Zandkamp J.W. de Wit-Groeneveld, Bemmel
Nr. 173 Butterstore Eve F. en M. Geven, Haarsteeg
Nr. 171 Rachel of the Hill A.J.M. Dirven, Breda
Nr. 174 Pearly van de Zwanenkamp Fam. Aaftink, Holten
Rubr. 30
Nr. 182 Leonora van de Prinsenbankhoeve G. Groeneveld, Elst
Nr. 183 Lightning van Dongenzicht R. Ariaans, Ohe en Laak
Nr. 177 Richelle van de Zandkamp G. Groeneveld, Elst
Nr. 181 Katja van Rutten G. van Mourik,Aalst
Nr. 179 Pernilla van Stal Dito A. Dun, Baarle Nassau
Nr. 178 Missispi af Konradsfeld W. ten Dam, Haaksbergen
Nr. 176 Reggae van de Sleutel Gebr. Van Kuyk, Reusel
Nr. 180 Lynette van de Tienmaatsweg J. van Engen, Noord Sleen
Rubr. 31
Nr. 190 Paulien van de Kleibergstraat E.J. Kolff, Eethen
Nr. 187 Otje van Liemeer J. Bos, Nieuwveen
Nr. 188 Hedy van de Sleutelhof P.A.M. Janssen, Helmond
Nr. 186 Orchidee van de Vlierd E.J. Eikelboom, Bruchem
Nr. 184 Pippi van het Molenpad C.A. de Vries, Houtigehage
Rubr. 32
Nr. 191 Ti-ta-Tovenaar van de Kastanjehof Nico Bergers, Maasbommel
Nr. 193 Oman van de Zandkamp Nico Bergers, Maasbommel
Nr. 192 Syb van Stal Maruschka Pablo en Manuel van Raak, Bavel
Rubr. 33
Nr. 198 Olijfje van de Tienmaatsweg H. Welling, Alverna
Nr. 196 Ocoline van de Zandkamp G. Groeneveld, Elst
Rubriek 35
Veulenkampioen: Nr. 46 Amaryllis van Stal Wolfsplein
Reserveveulenkampioen: Nr. 45 Annick van het Heufke
Mini-Veulenkampioen: Nr. 52 Aislinn of Dream Fields
Reserve miniveulenkampioen: Nr. 17 Absolutely Fabulous van Stal Haarsteeg
Jeugdkampioen: Nr. 110 Wijnanda van de Achterhoek
Reserve Jeugdkampioen: Nr. 60 Zamora van Stal de Toekomst
Mini jeugdkampioen: Nr. 94 Yeterday van Stal Ankeveen
reserve mini Jeugdkampioen: Nr. 126 Wizzy van Groenendaal
Fraaist getekende bonte: Nr. 3 Apollo van Stal Hulzema
Kampioen Mini maat: Nr. 142 Thea van de Gathe
Kampioen Kleine maat : Nr. 151 Special Paint van de Colorstable
Kampioen Midden maat: Nr. 138 Unieck van Stal van Aschberg
Kampioen Grote maat: 169 Sipke van de Sleutelhof
Dagkampioen: Nr. 151 Special Paint van de Colorstable
Erekampioen: Nr. 151 Special Paint van de Colorstable