Uitslagen Jongerenfokdag 2007
Rubriek 1 Inzender:
Nr. 4 Aukje van Stal het Noorderlicht Gerben van Mourik
Nr. 1 Armani van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 2 Anne-Fluer van de Schellenkrans Selly Smeets
Nr. 5 Alinde Rouwhof Denise Rouwhof
Nr. 6 Anky van de Meenseweg Gerben Aaftink
Rubriek 2
Nr. 7 Arristientje van de Groote Woerd Max en Daphne Vermaas
Nr. 11 Adelheid van Balveren Jan den Hartog
Nr. 9 Alisha van het Heufke Dennis Seegers
Rubriek 3
Nr. 13 Anika van Willem's Hof Mike Hendriks
Nr. 16 Annebel van de Vissershof Sietse Vissers
Rubriek 4
Nr. 19 Anoek van Stal Noorderlicht Gerben van Mourik
Nr. 17 A. Lady van de Schellenkrans Selly Smeets
Nr. 20 Anette van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 22 Afternoon Delight of the Blue Lagoon      Inz. : Zoë Lambrechts Zoë Lambrechts
Rubriek 5
Nr. 24 Arabesque van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 25 Alfiene van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Nr. 23 Annick van het Heufke Kris Janssen
Rubriek 6
Nr. 27 Ylia of Riverdance Alicia Peters
Nr. 31 Zaskia van de Spoorlijn Lieke ten Dam
Nr. 28 Yasmijntje van de Schellenkrans Selly Smeets
Nr. 32 Zelinka van 't Terp Bart en Jelle Dijkhof
Nr. 30 Xinthia van de Spoorlijn Nancy de Kleijn
Nr. 29 Yfke van Stal Wolfsplein Romana Wolters
Rubriek 7
Nr. 37 Xianthe van Stal 't Bogerdje  Natesh en Ishana Willems
Nr. 38 Youri van de Schellenkrans Selly Smeets
Nr. 33 Yinthe van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Nr. 40 Zwarte Fleur van Stal het Noordereind Gerben van Mourik
Nr. 35 Xerrie van Linquenda Hannah van de Vegt
Nr. 39 Zosja van het Heufke Kris Janssen
Nr. 34 Zonroosje van Stal Koordes Milan Suythof
Rubriek 8
Nr. 46 Zwarte Beauty van Stal het Noordereind Risjanne van Mourik
Nr. 44 Zamira van het Heufke Dennis Seegers
Nr. 41 Zereda van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 45 Yvette van Stal Ponylust Hanneke Koster
Nr. 47 Xarella van Stal 't Bogerdje Luuk, Julian en Feline Cremers
Rubriek 9
Nr. 50 Zita van Lierop Melissa Kruitwagen
Nr. 54 Xanthia van Stal 't Bogerdje Natesh en Ishana Willems
Nr. 55 Zonnige Fleur van Stal het Noordereind Gerben van Mourik
Nr. 49 Zolenta van de Bikkeldam Wout en Femke Vissers
Nr. 53 Yaloe van het Melkvonder Petra Schildmeijer
Nr. 48 Yvette Liebas Lieke ten Dam
Rubriek 10
Nr. 57        Whoopy van de Zandkamp Philip de Wit
Nr. 59 Wizzy van Groenendaal Max en Daphne Vermaas
Nr. 56 Willemijn van de Goorns Milan Drok en Harman Klaassens
Nr. 61 Wencke van de Zwanenkamp Gerben Aaftink
Nr. 58 Wendy van Lammishet Lisanne Lambrechts
Nr. 60 Whoopi van Weele Marian ter Weele
Nr. 143 W.Vanilla van de Fruithof Edi Berghuis
Rubriek 11
Nr. 67 Wendy van de Achterdijk Wouter van Summeren
Nr. 65 Wijnanda van de Achterhoek  Lieke ten Dam
Nr. 63 Wait en See van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 66 Wimmelotje van de Kronengurgh Esther de Bijl
Nr. 62 Wietske van Stal het Noorderleind Risjanne van Mourik
Rubriek 12
Nr. 70 Wanne van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Nr. 69 Wodetta van Stepelo Pieter Molenkamp
Nr. 72 Wish van Stal Polderzicht Nikki Hendriks
Nr. 73 Welfare van Gelre Emma en Robin van Doorn
Nr. 74 Wenda van Stal het Noordereind Risjanne van Mourik
Rubriek 13
Nr. 78 Sonja van 't Hoogeland Hanna van de Vegt
Nr. 79 Simone van de Boshoek Alicia Peters
Nr. 75 Vicky van Lammishet Niels Langerwerf
Nr. 76 Vicky van Stal Reinvigh Wout Heiwegen
Nr. 80 Rikkie van Klein Groenendaal Laura Kramp
Nr. 77 Vera van Stal Rishoff Darlien Schreur
Rubriek 14
Nr. 85 Sabine van het Heufke Kris Janssen
Nr. 82 Usha van de Eikenhorst Hanneke Sengers
Nr. 81 Valente van Stal Hôgh Schayk Harm Keijzers en Chantal Albers
Nr. 83 Tatjana van Groenendaal Max en Daphne Vermaas
Rubriek 15
Nr. 88 Violette van de Vissershof Harm Vissers
Nr. 90 Viënna van de Buitenboom Melissa Kruitwagen
Nr. 89 Vivace van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 91 Uthea II van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Nr. 94 Vera van de Bloemhof Thijs Tenhagen
Nr. 87 Valise van Mullershof Patrick Muller
Nr. 86 Victoria van de Ijsseldijk Megan Limpers en Iris Massop
Rubriek 16
Nr. 98 Tyara van de Schellenkrans Selly Smeets
Nr. 93 Vanity van Stal van Aschberg Luna van Asch
Nr. 92 Verona van Emmickhoven Gerben van Mourik
Nr. 97 Twilight van Stal Koordes Timo en Lisa Buunk
Nr. 96 Tessa van de Kronenburgh Julia Struijk
Nr. 95 Uegene van 't Deerntie Saskia Nijman
Rubriek 17
Nr. 99 Obelix van de Pastorije Samantha Lobe
Rubriek 18
Nr. 105 Paula van Stal Cornelie Luc Schook
Nr. 101 Oprah van de Zandkamp Jeanine de Wit
Nr. 102 Natasja van het Wald Jan den Hartog
Nr. 103 Paola van 't Hoge Huis Job van Megen
Nr. 100 Tessa van de Leedjes Demi Idsinga
Rubriek 19
Nr. 109 Reggie van de Eikenhorst Thijs Sengers
Nr. 110 Odette van de Sanjesreed Natesh en Ishana Willems
Nr. 106 Rebble van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 108 Pollie van de Achterdijk Manon Cornelissen
Nr. 107 Polly van Hogenhof Jeanine Kroon
Rubriek 20
Nr. 116 Romy van de Uitweg Gerben van Mourik
Nr. 111 Virginia van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 115 Scarlett van de Zandkamp Anke en Bouke Sietinga
Nr. 112 Tanja van Stal Ponylust Hanneke Koster
Nr. 114 Silvia van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 113 Tequilla van het Ponystalletje Petra Schildmeijer
Rubriek 21
Nr. 120 Renate van Graafland Zoë Lambrechts
Nr. 117 Twilight van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 121 Parel van Graafland Emma en Robin van Doorn
Nr. 119 Sunset van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 122 petra van 't Rijkenbarg Nathalie Rouwhof
Nr. 124 Jolanda van de Ruigwaard Mieke van de Heuvel 
Rubriek 22
Nr. 125 Pamela van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 128 Onie van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Nr. 127 Lady Havanne van Veldhuizen Romana Wolters
Nr. 129 Roos van Stal Polderzicht Sietse Vissers
Rubriek 23
Nr. 134 Noortje van Ruitersweide Gert-Jan Doevendans
Nr. 133 Lady Chapel van de Römer Gert-Jan Doevendans
Nr. 132 Selena van Caan Petra Schildmeijer
Nr. 130 Movie-Star van Stal Wainum Wisholt Gert-Jan Doevendans
Nr. 135 Oilily van de Amstelhof Jan den Hartog
Nr. 136 Olivia van de Hoeveweg Nathalie Rouwhof
Rubriek 24
Nr. 139 Ster van Graafland Max en Daphne Vermaas
Nr. 140 Petra van Hogenhof Sanne en Inge Kroon
Nr. 137 Paulinda van Mullershof Leonie Muller
Nr. 141 Hetty van de Zwilske Milou Kentink
Veulenkampioen: Nr. 19 Anoek van Stal Noorderlicht Gerben van Mourik
Jeugdkampioen: Nr. 70 Wanne van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Kampioen mini maat: Nr. 105 Paula van Stal Cornelie Luc Schook
Kampioen Kleine maat: Nr. 109 Reggie van de Eikenhorst Thijs Sengers
Kampioen midden maat: Nr. 88 Violette van de Vissershof Harm Vissers
Kampioen grote maat: Nr. 120 Renate van Graafland Zoë Lambrechts
Algemeen Dagkampioen: Nr. 70 Wanne van de Bosrand Milan Drok en Harman Klaassens
Aqility:
1e plaats  Romana Wolters
2e plaats Mieke van de Heuvel
3e plaats Hannke Koster
Hindernisbaan:
1e plaats Denise Rouwhorst
2e plaats Lisanne Lambrechts
3e plaats Jeanine de Wit
Stoelendans:
1e plaats Lisanne Lambrechts
2e plaats Zoë Lambrechts
3e plaats Teun Aleven
Beste voorbrengers catogorie 0 t/m 7 jaar:
1e plaats Luc Schook
2e plaats Milou Kentink
3e plaats Hanneke Sengers
Beste voorbrengers catogorie 8 t/m 14 jaar:
1e plaats Max Vermaas
2e plaats Romana Wolters
3e plaats Gerben Aaftink
Beste voorbrengers catogorie15 t/m 21 jaar:
1e plaats Gerben van Mourik
2e plaats Gert-Jan Doevendans
3e plaats Petra Schildmeijer
Prijsvraag"Wie wordt kampioen"
Harm Vissers
Ilse Rutten
Marit Eikelboom
Gijs Dijkhof